Susitikimo su Jorma Rautio santrauka

Labai smagu, kad doc. m. dr. Linas Zaleckas suorganizavo ir tiek nemažai mūsų susirinko į susitikimą su Jorma Rautio. Tikrai daug naujo sužinojome apie ausyčių rekonstrukciją. Ir, svarbiausia, kad turėjome galimybę tai išgirsti tiesiogiai iš pirmų lūpų, t.y. žmogaus, kuris yra atlikęs per 200 tokių operacijų ir turi didžiulę patirtį.

Viso susitikimo metu garsas buvo įrašinėjamas. Norintieji išklausyti audio medžiagą rašykite el. paštu: info@microtia.lt. Negalėjusieji sudalyvauti susitikime galės viską išgirsti 🙂

Po susitikimo išryškėjo mūsų artimiausių siektinų tikslų kontūrai – sieksime, kad rekonstrukcijos operacija būtų prieinama kiekvienam pageidaujančiam čia, Lietuvoje bei reikalausime neįgalumo suteikimo mikrotijos pacientams. Tuo tikslu rinkome ir rinksime pacientų ir/ar jų globėjų parašus (dar nepasirašiusieji skambinkite tel. 8 678 84888 – sutarsime kaip galėtumėte tai padaryti).

Pats chirurgas Jorma Rautio atvirai įvardino, kokia kompensacija jam, kaip chirurgui, būtų priimtina už Lietuvoje atliekamas ausies atkūrimo operacijas:

Už pirmąjį operacijos etapą jam turėtų būti atlyginta 2000 EUR (trukmė ~ 4 val.)
Už antrąjį operacijos etapą 1000 EUR (trukmė – iki 3 val.)

Anot chirurgo, optimaliausia būtų vienu metu operuoti du-keturis 9-10 metų vaikus.

Chirurgas pats operuoti mikrotijos pacientus žada dar penkis metus, vėliau operacijų jau nebeatliks. Tad sveikiname tuos, kurie per šį laiką pasieks operacijai tinkamą amžių ir skatiname pasinaudoti unikalia galimybe būti operuojamiems pasaulinio masto profesionalo.

Visiems likusiems gydytojas patarė pasitikėti vokiečių chirurgu Ralph Magritz (ralphmagritz @ web.de).

Taip pat nurodė stebėti nuolat atnaujinamą profesionalų sąrašą ISAR svetainėje čia.

6 komentarai

  1. valdas.adomaitis

    Sveiki,

    Pastebėjau klaidą – email’as turėtų būti ralphmagritz @ web.de.
    Beje, siūlau dėti email’o adresus su ‘išdarkymu’ kaip pvz. viršuje, šiuo būdu sumažinsime spam’o kiekį tam adresui.

    P.S. pagaliau priėjau prie paskaitos video, dabar konvertuoja, kelių valandų bėgyje turėčiau įkelti.

Parašykite komentarą